Dekorozi olarak bildiklerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Kendi palet mobilyalarınızı yaparken sizin yanınızdayız. İster bir palet yatak, isterseniz bir palet sehpa yapmaya karar verin, adım adım her şeyi anlatıyoruz. Bu yazıda daha önce yazdığımız kendin yap yazılarını birleştirdik! Başlayalım..

Palet Yatak Yapımı

palet yatak

Kendi palet yatağınızı kendiniz yapmayı düşünüyorsanız bu yazımızı okumalısınız! Palet yatak yaparken hangi malzemeler gerekir? Palet yatak yapım aşamaları nelerdir? gibi sorulara cevaplar bulacaksınız!

Palet Yatak Başlığı

palet yatak başlığı

Palet yatak yapımından sonra, palet yatak başlığı yazımızı okumadan geçmeyin 🙂 Her yazımızda size size ilham verecek fikirler bulacaksınız.

Palet Sehpa Yapımı

renkli palet sehpa

İç veya dış mekan kullanımı için kendi palet sehpanızı yapmak isterseniz. Palet sehpa yapımı yazımız size göre! İhtiyacınız olan tüm bilgileri bulabileceksiniz.

Palet Koltuk Yapımı

palet teras koltuk

Palet koltuk yapımı yazımızı okuduktan sonra, hayalinizdeki palet koltuğu hayata geçirebilirsiniz! Dış veya iç mekan kullanımı için güzel bir palet koltuk yapın!

Palet Raf Nasıl Yapılır?

ahşap palet raf

Sıra geldi dekorasyon tamamlayıcı bir ürüne.. Palet raf yapımını merak ediyorsanız. Bu yazımızı okuyabilirsiniz!

2015’den beri profesyonel olarak palet mobilya üretiyoruz! Bildiklerimizi sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Kendin yap bölümünü yeni ürünlerle genişleteceğiz. Dekorasyon fikirlerimizi de sürekli güncellenen blog sayfamızdan takip edebilirsiniz!

Yorum bırakın

X
Scroll to Top