Özel Ölçülü Üretim

Ürünlerimizi özel ölçülü ve kişiye özel üretiyoruz. Bu sayede ürünlerimiz kullanılacağı alana tam uyum sağlar. Böylece kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız. Tam istediğiniz ve beklediğiniz gibi ürününüzü teslim alırsınız.

Toplu Üretim / Sipariş

Cafeler, restoranlar veya farklı iş kolları için toplu mobilya üretimi yapıyoruz. Aklınızda olan bir mobilya veya ahşap ürünler için bizden fiyat alabilirsiniz. Kendi atölyemizde üretmek için toplu sipariş almaktayız.

Dekorasyon Fikirleri

Tecrübeli ekibimiz karar aşamasında alanınıza uygun en doğru seçimi yapmanız için sizinle iletişim halinde oluyor. Üstelik ürününüz teslim edilmeden önce her aşamasını sizinle paylaşıyoruz. Teslimattan önce ve sonra yanınızda oluyoruz.

Doğal Ahşap El Yapımı Mobilyalar

Ürünlerimizde 1. sınıf masif ahşap kullanıyoruz ve her ürünü el emeği üretiyoruz. Fabrikasyon ürünlerin dışında her ürün kişiye özel ölçü ve tasarımda oluyor. Bu da yaşam alanlarınıza kendi tarzınızı yansıtmanızı sağlıyor.

Her Zaman En İyi Kalite

Ürünlerimizde 1. sınıf masif ahşap kullanıyoruz. Bu da diğer sunta, mdf ve kontraplak kullanılarak üretilen mobilyalardan çok daha sağlam ve uzun ömürlü ürünler üretmemizi sağlıyor.

Her ürün size özel üretildiği için, ürünün kullanılacağı ortama uymaması imkansız hale geliyor. Çünkü bire bir istediğiniz ölçü ve modelde ürünler üretiyoruz.

8 Yıllık Tecrübe

En İyi Kalite

MterilerimizNeDiyor_dekorozi_1
Müşterilerimiz Ne Diyor_ dekorozi_2
Müşterilerimiz Ne Diyor_ dekorozi_3
Müşterilerimiz Ne Diyor_ dekorozi_4
Müşterilerimiz Ne Diyor_ dekorozi_5
Müşterilerimiz Ne Diyor_ dekorozi_6_a
önceki
sonraki
X
Scroll to Top