İnsan, Zevk ve Dekorasyon..

Yaşam alanlarınıza doğal bir dokunuş yapın.
Sıradan çizgilerin dışına çıkıp kendi tarzınızı yansıtın.

palet yatak

Biz Kimiz ?

2015, Dekorozi fikrinin hayata geçtiği yıl. Bu tarihte ilk tasarım fikirlerimizi hayata geçirmeye başladık. Birbirinden farklı bir çok yaratıcı tasarım, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için ustalarımızın ellerinden yoğun bir emeğin sonucu ortaya çıktı.

Ne Amaçlıyoruz?

Amacımız, farklı zevk ve ihtiyaçları karşılayacak en şık, sağlam ve kullanışlı ürünleri insanlarla buluşturmak. Günümüzde fabrikasyon üretilen mobilyalar, insanların yaşam alanlarını birbirine benzer hale getirdi. Oysa her insan, yaşadığı alanı kendi zevk ve ihtiyaçlarına en uygun şekilde dekore etme özgürlüğüne sahip olmalı! Biz böyle düşünüyoruz ve bu amaçla her geçen gün daha fazla insanın yaşam alanlarına yaratıcı çözümler sunuyoruz.
Dekorozi bu çizgisinden hiç sapmayarak yürümeye devam ediyor ve edecektir.

ahşap bench

Destek/Sipariş

Sevgi Şahin

Tasarım ve dekorasyon alanında geniş tecrübeye sahip. Sipariş tercihlerinizde en doğru kararı vermeniz için her zaman yanınızda. Ürünlerinizin her aşamasında sizinle whatsapp üzerinden iletişim halinde olacak.

Üretim

Esat Şahin

Aklınızdaki tasarımı hayata geçirecek ve siparişinizin her detayı üzerinde titizlikle çalışarak beklentilerinizi tam olarak karşılayacak.

MterilerimizNeDiyor_dekorozi_1
Müşterilerimiz Ne Diyor_ dekorozi_2
Müşterilerimiz Ne Diyor_ dekorozi_3
Müşterilerimiz Ne Diyor_ dekorozi_4
Müşterilerimiz Ne Diyor_ dekorozi_5
Müşterilerimiz Ne Diyor_ dekorozi_6_a
önceki
sonraki

Takip Et @dekorozi

En güncel paylaşımları kaçırmamak için bizi takip et!

X
Scroll to Top