X

Palet Mobilyalar

Hem iç mekanda hemde dış mekanda kullanım için uygun ve dayanıklı olmaları tercih sebebi..

Palet Mobilyalar endüstriyel olmaları modern rustik görünümlü ve ahşap yapıları ile iki kesimde olan insan kitlelerinin dikkatini çekmekte .

Hem iç mekanda hemde dış mekanda kullanım için uygun ve dayanıklı olmaları tercih sebebi. Ayrıca Modüler olarak tasarlanabilir olmaları da artı bir avantaj . Avantajının arasına birde ekonomik olmalarını katarsak neden olmasını geçip , kesinlikle paletten yapalım mantığını harekete geçirmekte.

Palet mobilyaları iki düşüncede insan evine sokmakta .Birincisi ekonomik olduğu için alanlar .Bu düşünce ile palet mobilya alan insanlarda iki paleti üst üste koyar üzerine de bir minder atarım ve ihtiyacımı en ekonomik ve en moda yoldan çözmüş olurum düşüncesinde olanlar . Diğer düşünce fikrinde olan insanlar evine aldığı her ürünü araştırıp evinin ve zevkinin sesini dinleyen insanlar …Bu şekilde düşünen insanlar çok pahalı bir koltuğun önüne basit bir palet koltuğu koyacak cesarete kişilerdir .

Dekorozi olarak her bir fikre sonsuz saygımız var .Ancak bir Balkon Dekoru veya bir Oturma Odası Dekoru konusunda fiyatından çok ihtiyacınızı ve zevkinizi karşılayıp karşılamadığı önemli .Diğer ayrıntıların sırası size kalmış. Ancak şunu da belirtmek isterim dekorasyon işi zevk ile yapılır parayla değil …