Yaşam alanlarınızda yeni bir dekorasyon arayışına girdiyseniz, buna yatak odanızdan başlamak isteyebilirsiniz. Palet yatak ile ilk adımı atın ve sizi yansıtan bir yaşam alanlarını oluşturun.

Palet yatak, hem sıradan bir yataktan, yapısı gereği daha sağlam ve uzun ömürlü, hem de ahşap yapısı ile doğal ve farklı. Sıradan mobilyalar benzer yaşam alanlarının yaygınlaşmasına yol açarken, farklı arayışlara giren bir çok insan palet mobilyalar ile tanışıp, kullanmaya başlıyor.

İyi bir dekorasyon kalbinizin hızla çarpmasına neden olur.

Tony Fornabaio

Palet yatak fikirlerine geçmeden önce, palet mobilyalar hakkındaki yazımızı okumak isteyebilirsiniz. Ayrıca küçük balkonlar için dekorasyon fikirleri yazımız da farklı yaşam alanları için dekorasyon fikirleri bulabilirsiniz.

Palet Yatak Dekorasyon Fikirleri

1-Led Işıklı Palet Yataklar

led ışıklı palet yatak

Led ışıklı palet yataklar yatak odanıza çok güzel şık bir ambiyans kazandıracak. Tek renk aydınlatmalar tercih edebileceğiniz gibi, farklı renkte led ışıklar da tercih edebilirsiniz.

“Işık, bir mekânı odaya ya da boşluğa çeviren sihirdir.”

Benjamin Noriega-Ortiz

2-Çocuk Odası İçin Palet Yatak

çocuk odası palet yatak

Palet yatak, çok sağlam bir yapıya sahip. Bırakın çocuğunuz zıplayıp hoplasın.. Ayrıca palet yatağın sahip olduğu raf yapısı sayesinde, daha derli toplu bir çocuk odasına sahip olabilirsiniz.

3-Daha Geniş Yataklar

çift kişilik palet yatak

Yatak ölçülerinizden daha geniş bir palet taban masa lambası koyabilirsiniz. Başucu kitaplarınıza yer ayırabilirsiniz.


Yorum bırakın

X
Scroll to Top