palet yatak görseli

Palet yatak, gün geçtikçe daha çok insanın ilgisini çekiyor. Daha fazla evde kendine yer buluyor. Dekorozi olarak 2015 yılından beri profesyonel olarak palet mobilya üretiyoruz. Palet yatak özel siparişlerinde fiyatı etkileyen 6 temel unsur var.  Bu yazıda palet yatak fiyatlarını etkileyen 6 temel unsura değineceğiz.

1- Palet Yatak Modeli

palet yatak modeli

Palet yatak fiyatını etkileyen en önemli unsur palet yatak modelidir. Belirlenen modelde kaç adet palet kullanılacağı fiyatı etkiler. Örneğin, çift katlı palet yatak modelinde, tek katlı palet yatağa göre daha fazla palet kullanılacağı için işçilik ve malzeme maliyeti artacaktır.

2- Ek İşlemler

palet yatak

Palet yatak siparişi verirken, aklınızdaki modelde standart palete uygulanacak ek işlemler fiyatı etkileyecektir. Örneğin, standart bir palet ölçüsünden daha değişik ölçüler için ahşap üretmek, kesmek vs. işçilik maliyetini etkiler.

3- Ahşabın Rengi ve Dokusu

palet yatak

Palet yatak fiyatını etkileyecek bir diğer unsur, palette kullanılacak boya ve vernik seçimidir. Ayrıca ahşaba uygulanacak eskitme gibi işlemler, palet yatak fiyatlarını etkiler.

4- Ahşap Koruyucular

led ışıklı palet yatak

Ahşaba uygulanan ahşap koruyucular ve yağlar da palet yatak fiyatını etkiler. Bunlar palet yatak ömrünü ciddi ölçüde arttıran unsurlardır. Özellikle kimyasal içermeyen koruyucuların maliyeti fazla olsa da sağlık açısından bunlar tercih edilmelidir.

5- Nakliye ve Montaj

çift kişilik palet yatak

Dekorozi olarak İstanbul içi ücretsiz nakliye ve montaj yapıyoruz. Kendi araçlarımızla bunu ücretsiz olarak sağlayabiliyoruz, lakin İstanbul dışı siparişlerde nakliye ve montaj ücretini müşterilerimiz üstleniyor. Çünkü biz de farklı firmalarla çalışıyoruz bu işlemler için.

6- Ek Aksesuarlar ve Tasarım

palet yatak modeli

Palet yatak fiyatlarını etkileyen 6 temel unsurdan sonuncusu, ek aksesuarlar ve tasarımlar.. Örneğin, palet yatağınız için isteyebileceğiniz komodin veya led aydınlatmalar palet yatak fiyatını etkileyecektir.

Bu yazıda palet yatak fiyatını etkileyen 6 temel unsura değindik. Dekorozi olarak her zaman en kaliteli malzeme ve en iyi tasarımları en uygun fiyatlarla insanlara sunma gayretindeyiz. Özel sipariş vermek için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kendi palet yatağınızı yapmak için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum bırakın

X
Scroll to Top