Balkonlarımız ..

Hepimizin yaşam alanlarında büyük veya küçük balkonlar bulunmakta. Balkonsuz ev düşünemeyiz ama balkonlarımızı amacının dışında ardiye gibi kullanırız.

Halbuki açık havaya ,aydınlığa ve temiz havaya ihtiyacımız olduğunda kendimiz attığımız yaşam alanlarımız . Bazen bir kahve içtiğimiz bazen kaçamak sigaramızı yaktığımız , minik kahvaltılar yaptığımız , odanın basık ve havasız ortamından kaçtığımız Balkonlarımız .

İstambul Şişli de Ceren Hanım ın balkonu için yaptığımız köşe palet koltuk ve kasa Sehpa .Palet Koltuk masif ahşap olduğundan diş mekan için uyumludur.

Artık balkonun yazı kışı kalmadı ihtiyaca göre Cam Balkon yapıldığında yaz kış da ihtiyaca hizmet etmekte .Ancak balkon dekorasyonu deyince bizde akla gelen küçük katlanır masa ve sandalye .Sanki gün boyunca iş yerlerinde sandalye üzerinde oturmak yetmemiş gibi evimizde de sandalye üzerinde oturuyoruz .

Küçük Balkon Tasarımı da Dekorozi olarak farklı model ve renkde modeller üretmeye devam ediyoruz .

Dekorozi olarak küçük balkonları amacı dahilinde kullanmanız için farklı ekonomik fikirler sunmakta .Balkon ölçüsüne uygun yapılan palet koltuk veya Sedir Koltuk modelleri ile balkonun her köşesini kullanabiliyorsunuz. Dış mekan koşullarına uygun masif palet tahtaları veya ahşaptan yapılan Sedir Koltuklar daha uzun ömürlü ve sağlam olmakta .Dekorozi olarak en basitinden iki paleti üst üste koyup üzerine dolgu maddeli bir minder ve bol yastık ile sandalyeden daha konforlu bir oturma rahatlığı yaratabilirsiniz .Balkon için minik aydınlatmalar veya duvara asacağınız saksılar ile balkonlarınız da harikalar yaratabilirsiniz .Dekorozi olarak güzel balkonlar için çok güzel fikir ve öneriler ile karşınıza olmaya devam edeceğiz .

Yorum bırakın

X
Scroll to Top