Yaşam alanlarımızda neden doğallığı ve sadeliği seçmeliyiz? Giderek yapay bir hal alan yaşam, bizi doğadan uzaklaştırmaya başladı. Betonların arasında yeşile özlem duyuyoruz. Koşuşturmalı hayatlarımızdan uzaklaşıp doğayla temas edebildiğimiz zamanlarda içimizin nasıl huzurla doğduğunu deneyimlemişsinizdir.

geri dönüşüm mobilya

Doğadan uzak kaldıkça içimizde bir boşluk hissederiz. Özellikle doğayla temas ederek büyüyen insanlar, doğadan kopmak zorunda kaldıklarında bu hissi daha çok hissederler. Çoğu kişinin hayali emekli olup tekrar memlekete dönmek veya bir sahil kasabasına yerleşmektir. Bunun en büyük nedeni doğaya olan özlemdir. Bu hayallerimizi bir an önce gerçekleştirebilecek kadar şanslı azınlığın içinde değilsek işe yaşam alanlarımızdan başlamalıyız.

Yaşam alanlarımızda kullandığımız doğadan gelen her parça, bize huzur ve dinginlik getirecektir. Yani biz doğaya temas edemiyorsak, doğanın bize temas etmesini sağlamalıyız.

geri dönüşüm mobilya

Ahşap Mobilyalar

Palet koltuk 80×145 ölçülü ve tekerli. Geri Dönüşüm paletin yıkanarak ve zımpara işleminden sonraki hali. Evinizin her alanında rahatlıkla kullanabileceğiniz modüler mobilya.

Söz konusu yaşam alanlarımız olduğunda daha samimi ve sıcak bir hava sağlayacaktır.

geri dönüşüm mobilya

Oturma odanızdaki ahşaptan yapılmış bir sehpa veya yatak odasında bulunan ahşap çerçeveli bir ayna, ya da doğal ağaçtan yapılmış çerçeveler ve raflar emin olun evinizin havasını değiştirecektir.

Geri Dönüşüm Ahşaptan Yapılmış Raf .

Bitkilere Yer Açın

Doğaya temas etmek söz konusu olduğunda bitkiler en önemli yardımcılarımızdır. En sevdiğiniz çiçeklerle yaşam alanlarınıza hayat katın. Onlarla ilgilenmek sizi rahatlatacak ve huzur verecek.

palet koltuk bahçe

Balkon, Teras ve Bahçeleriniz

Eğer bir bahçeniz varsa çok şanslısınız. Bahçenizin büyüklüğüne göre meyve ağaçları, çiçekler ve sebzeler yetiştirebilirsiniz. Kendi yetiştirdiğiniz sebze ve meyveleri tüketmek sizi mutlu edecektir. Ayrıca dış mekan mobilyalarla konforunuzu sağlayabilirsiniz.

Bir bahçesi olmayan çoğunluğun içindeyseniz, balkonunuzu en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca balkon dekorasyonu için 6 adım yazımızı okuyabilirsiniz.

palet teras koltuk

Dekorozi, 2015 yılından beri ahşap ürünler üretmektedir. Ayrıca geri dönüşüm ahşap kullanarak ürettiğimiz bir çok ürünle doğaya saygımızı göstermeye çabalıyoruz.

Yorum bırakın

X
Scroll to Top