X

Aklınızda Soru Kalmasın

Sipariş süreci, ödeme ve diğer konularda müşterilerimizden en çok gelen sorulara aşağıda yanıtlar verdik. Sizin aklınıza takılan soru aşağıda yoksa bize sosyal medya kanalları üzerinden veya whatsapp’dan ulaşabilirsiniz.

Palet yatak, palet koltuk, palet sehpa veya diğer ahşap tasarım ürünler için nasıl özel sipariş verebilirsiniz. Palet mobilyalar yada diğer ahşap ürünleri satın almak için bilmeniz gereken her şeyi bulabilirsiniz.

Sitemizdeki sipariş formunu doldurarak, sosyal medya üzerinden veya 0 535 743 98 79 nolu whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Evet. Nasıl çalıştığımızı öğrenmek için, ana sayfamızda bulunan nasıl çalışıyoruz bölümüne göz atabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden size siparişinizin görsellerini gönderiyoruz. Sipariş öncesi ve sonrasında iletişimde kalıyoruz.

Evet. Ürünlerimiz masif ahşaptan yapılmakta. Isıya ve neme dayanıklıdır. Kullanım koşullarına göre senelik bakımları yapıldığında daha uzun ömürlü ve dekoratif görünürler.

Ürünlerimizde müşteri istek ve talebine göre her tür ağaç kullanılmakta. Genelde birinci sınıf fırınlanmış Emprenyeli masif çam kullanılmakta.

Koltuk üst minderlerimiz için kumaş seçimi, müşteri tercihine göre yapılmaktadır. İsteğe göre dış mekan kumaş kartelamız ile yardımcı olunmakta. Standart olarak terletmeyen pamuklu keten cinsi kumaşlar kullanılmakta.

İstanbul dışı gönderimlerde belirli bölgelerde çalıştığımız ambar nakliye firmaları vardır. Sipariş aşamasında teslimat bilgisi verildiğinde nakliye dahil fiyat verilmekte. Ürünler ağır ve hacimli ürünler olduğundan nakliye firması ürünü kata kadar çıkarmakta .

İstanbul içi teslimatlar ve ürün kurulumu Dekorozi elemanları ile yapılmaktadır. İstanbul dışı gönderimlerde ürün %80 kurulu gönderildiğinden kurulumu çok basit olarak yapabilirsiniz.

Ölçü, model ve teslimat bilgisine göre teslimat süresi belirlenmektedir. Özel sipariş olduğu için en Az 7 iş günü en fazla 15 iş günü içerisinde ürün teslimatı yapılmaktadır.

Faturalı ürünlerde kanuni olarak 2 sene garanti bulunmakta. Ancak İstanbul içi müşterilerimize bizden kaynaklı her türlü problemde destek oluyoruz.

Sipariş onayı için sizden kapora alınmakta. Teslimatta kalan tutarı ödüyorsunuz. İstanbul dışı gönderimler için ürün nakliyeye teslim edildiğinde kalan tutar alınmaktadır.