Su Geçirmez Kumaş ile Palet Koltuk Minderi

Su geçirmez kumaşlar özellikle bahçe, teras ve balkon gibi dış mekan mobilyalarında çokça tercih edilen ürünlerdir. Hava koşullarından etkilenmeyen bu kumaşlar ile üretilen palet koltuk minderleri çok kullanışlı ve uzun ömürlüdürler. Palet koltuk modelinin ölçülerine göre boyutları değişen bu palet koltuk minderleri istenilen renkte üretilebilmektedir.

Dekorozi Youtube kanalımızda paylaştığımız videoyu izleyerek, su geçirmeyen palet koltuk minderi kumaşının özelliklerini daha net görebilirsiniz.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/jvN7mHYYad4″ title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Su Geçirmez Kumaş Fiyatları

Su geçirmez kumaşlar çoğunlukla yurtdışından ithal olarak ülkemize gelmektedir. Ortalama metrekare fiyatları 2021 yılı için 6 euro civarındadır. Diğer kumaş türlerine göre biraz daha pahalı olsa da dış mekan kullanımında sağladığı faydaları için çokça tercih edilmektedir. Kur farkı çok fazla olduğu için de bu pahalılık daha fazla hissediliyor ne yazık ki.

Nasıl Sipariş Verirsiniz

İstediğiniz ölçü ve modelde özel sipariş vermek için bize, whatsapp, sosyal medya veya iletişim formu üzerinden ulaşabilirsiniz. Dış mekan mobilyalarınız için veya palet koltuklarınız için palet minderi olarak veya sadece kumaş olarak sipariş verebilirsiniz. Bunun yanı sıra genellikle müşterilerimiz palet koltuk siparişleriyle beraber aynı ölçülerde palet minderi siparişlerini de veriyorlar. Böylece birebir uyumlu ölçülerde palet koltuk ve palet minderlerini satın almış oluyorlar.

Yorum bırakın

X
Scroll to Top