Gün geçtikçe yaygınlaşan palet yatak kullanımı, mobilya seçerken ve dekorasyonda yeni bir alternatifin oluşmasını sağladı. Bir çok insan yatak odalarında ve çocuk odalarında palet yatak tercih ediyor. Kullanım alanı giderek yaygınlaşıyor. Peki nedir bu palet yatak? Neden tercih ediliyor?

geniş palet yatak

Palet Yatak Kullanımı

Palet yatak, diğer palet mobilyalar gibi palet kullanılarak yapılıyor. Biz dekorozi olarak palet ahşaplarını daha çok kendimiz üretmeyi tercih etsek de sıfır veya ikinci el palet kullanılarak yapılan palet yataklar da var. Palet yatak, ana malzemesi olan paletin sağlam ve uzun ömürlü yapısı sebebiyle uzun yıllar sorunsuzca kullanılabiliyor. Ahşabı fırınlandığı ve üretim yapılırken gerekli ahşap koruyucuların da katkısıyla böceklenmiyor.

Palet Yatak Renk Seçeneği

Palet yatak istenilen renklerde yapılabiliyor. Rengini değiştirmek isterseniz farklı bir renk kullanarak tekrar boyanabilir. Ya da ahşabın dokusunu görmek istiyorsanız o zaman ona göre işlem yapılıyor.

mavi palet yatak iskeleti

Palet Yatak Boyutları

palet yatak

Palet yataklar farklı ölçülerde ve modellerde üretilebiliyor. Yerden yüksekliği, genişliği, raf sayısı, başlığı vs. her şey isteğe göre yapılabilir. Dilerseniz palet mobilya sektöründe öncü firmamızdan özel sipariş verebilirsiniz. Kendi palet yatağınızı yapmak isterseniz, palet yatak yapımını anlattığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum bırakın

X
Scroll to Top