Palet oturma grupları her geçen gün daha fazla kullanım alanı buluyor. Bahçe, balkon veya teras gibi dış mekan kullanımlarının yanı sıra, iç mekan için de tercih ediliyorlar. Palet oturma grupları, sağlam yapıları sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz şık ve konforlu ürünler.

Palet Oturma Grubu Fiyatları

palet sehpa ve palet koltuk

Palet oturma grupları ve diğer palet mobilya fiyatları model ve ölçülere göre değişiklik göstermektedir. Üretimde kullanılacak palet sayısı, paletin sıfır ya da ikinci el olma durumu gibi bir çok faktör palet mobilya fiyatlarını etkilemektedir. İstenilen ekstra depolama alanları, led ışık vs. gibi ekstra özellikler de fiyatı etkileyen unsurlardır.

Palet Oturma Grubu Nasıl Yapılır?

Palet oturma grupları yapımına, sipariş için gerekecek malzemeleri belirlemekle işe başlanır. Ardından istenilen ölçü ve modele göre bir plan oluşturulur ve üretime başlanır. Dekorozi olarak palet ahşaplarını kendimiz üretiyoruz. Böylece çok daha profesyonel sonuçlar elde edebiliyoruz. Kendi palet mobilyalarınızı yapmak isterseniz kendin yap sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

palet koltuk oturma grubu

Palet Oturma Grubu Minderi

Palet oturma grupları için kullanılacak minderler, dış mekan veya iç mekan kullanımına göre farklılık gösterir. Dış mekan için kullanılacak minder kumaşları güneşte solmayan kumaşlardan seçilir. Ayrıca yıkanabilir kumaşlar tercih edilmelidir. Minder ölçüleri palet oturma grubunun ölçülerine uygun olarak belirlenmelidir. Kullanılacak sünger kalınlığına dikkat edilmelidir. Palet oturma grubu minder renkleri ve desenleri sizin isteğinize göre belirlenir.

palet koltuk

Palet Oturma Grubu Siparişi

Dekorozi olarak 2015 yılından beri profesyonel olarak palet mobilya üretiyoruz. Palet koltuk, palet yatak, palet sehpa gibi bir çok üründe istediğiniz ölçü ve modelde sipariş vermek için bize ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

X
Scroll to Top