palet koltuk bahçe

Palet koltuk kendine sürekli yeni kullanım alanları bulurken, bir çok insanın ilgisini çekmeye başladı. Palet koltuk, hem iç mekan hem de dış mekanlarda kullanılabiliyor. Bahçe, teras ve balkonlarda palet koltuk tercih edildiği gibi iç mekan kullanımı da oldukça yaygın.

Palet Koltuk Kullanımı

Palet koltuk, diğer palet mobilyalarda olduğu gibi palet kullanılarak üretiliyor. İkinci el veya sıfır palet ile üretim yapılabildiği gibi dekorozi, palet ahşabını kendi üretmeyi tercih ediyor. Böylece daha profesyonel görünümlü palet koltuklar üretebiliyor. Palet ahşabı, yapısı gereği çok sağlam ve uzun ömürlüdür. Fırınlandığı için böceklenmez. Yaşam alanlarınızda uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dış mekan ve iç mekan kullanımı için uygundur.

palet koltuk

Palet Koltuk Renk Seçeneği

palet koltuk oturma grubu

Palet koltuk istenilen renklerde üretilebiliyor. Dilerseniz ahşabın kendi dokusunu da tercih edebilirsiniz. Yine palet koltuk rengini istediğiniz zaman farklı renkler ile değiştirmeniz mümkün. Dış mekan veya iç mekan kullanımına göre boya türü farklılık gösteriyor.

Palet Koltuk Modelleri

Palet koltuk farklı modellerde üretilebilmektedir. Çift kişilik palet koltuk, tek kişilik palet koltuk veya palet koltuk takımı.. Yerden yüksekliği, genişliği, eni istenilen ölçülerde olabilir. Kendi palet koltuğunuzu yapmak isterseniz palet koltuk yapımı yazımızı okuyabilirsiniz. Dilerseniz istediğiniz ölçü, renk ve modellerde özel sipariş verebilirsiniz. Özel sipariş vermek için tıklayınız.

palet koltuk bahçe

Palet Koltuk Minderi

balkon palet koltuk modeli

Palet koltuk minderleri, palet koltuğun ölçülerine göre özel olarak hazırlanıyor. Palet koltuğun süngeri, sünger kılıfı, kılıfın deseni ve rengi isteğe göre belirleniyor. Yine palet koltuğun dış mekan veya iç mekan kullanımına göre kumaşın türü değişiyor.

Yorum bırakın

X
Scroll to Top