Geri Dönüşüm Mobilya

Doğa dostu ürünler üretme fikri Dekorozi’nin çıkış noktalarından biridir. Biz ürünlerimizin bir çoğunda paletleri kullanarak hem geri dönüşüme katkı sağlıyoruz hem de en yüksek standartlarda mobilyalar üretiyoruz. Paletler uluslararası yük taşımacılığında kullanıldıklarından, belli kurallar çerçevesinde üretilirler. Çok sağlam ve bozulmalara karşı fırınlanmış olmaları gerekir. Açık hava koşullarına dayanıklı ve uzun ömürlü olurlar.

palet yatak
palet koltuk balkon

Geri dönüşüm mobilya ahşaba ikinci bir şans verir

İstanbul’dan bir müşterimiz çocukluğunun geçtiği Diyarbakır’da olan evinin ahşap giriş kapısını İstanbul’a getirip masa olarak tekrar kullanmak istediğini iletti . Biz de ahşabın doğallığına zarar vermeden, ahşap koruyucu uygulamalar ile ahşabın yıpranmış yapısının zarar görmemesi için elimizden geleni yaptık. Masaya uygun 4 adet demir ayak ile kullanıma hazır hale geldi. Müşterimizin mutfağında yeni hikayelerde yer almaya devam ediyor.

Ürünlerimize Tekrar Hayat Veriyoruz

Biz paletlere, ürünlerimizde tekrar hayat veriyoruz. Hem doğa dostu hem çok şık, sağlam ve ekonomik ürünler üretiyoruz. Sipariş formunu doldurarak ya da whatsapp üzerinden, istediğiniz ölçü, renk ve modelde özel sipariş verebilirsiniz.

palet yatak
X
Scroll to Top