Dış mekan mobilyalar, değişken hava şartlarına dayanıklı olmalı. Yağmur yağdıktan sonra kabaran, güneş altında kalınca renkleri solan mobilyalar dış mekan kullanımı için uygun değiller. Bu yüzden salonunuz için kullandığınız bir koltuğu, bahçenizde kullanamazsınız.

palet koltuk bahçe

İnsanlar bahçe, teras veya balkon için mobilya almaya karar verdiklerinde bütçelerine büyük bir gider kalemi yazacaklarını düşünüler. Çünkü gerçekten dış mekan mobilyalar özellikle uzun ömürlü olsun istiyorsanız bir hayli pahalılar.

Pahalı dış mekan mobilyalarının yanı sıra, git gide popülerleşen palet mobilyalar, hem ekonomik olmaları hem de dış mekan kullanımına uygun sağlam yapılarıyla, gün geçtikçe fazla insan tarafından tercih edilmekte. Özellikle havaların ısınmaya başladığı bahar aylarında bize gelen balkon koltuk, bahçe koltuk gibi dış mekan palet mobilya siparişleri hızla artıyor.

palet bahçe koltuk

Paletin yapısından kaynaklanan dayanıklılık ve uzun ömürlülük, mobilya yapımına uygunluğunu gösteriyor. İç mekan ve dış mekanda gönül rahatlığıyla kullanılan palet mobilyalar, ayrıca standart mobilyalardan farklı ve ahşap yapısıyla daha doğal ve rustik bir görünüme sahipler.

Palet Koltuk Minderleri

Özellikle palet koltuklar ve palet sehpalar dış mekanda ve iç mekanda çok fazla tercih edilen ürünler. Çok farklı model seçeneklerine sahipler. Palet koltuklar özellikle doğru ve güzel bir palet minderiyle çok şık ve kullanışlıdır.

palet teras koltuk

Palet koltuk minderinde tercih edilen kumaşlar farklılık göstermektedir. Renk ve desenlerin yanı sıra ayrıca, dış mekan için güneşte solmayan ve yıkanabilir olanları tercih edilmelidir.

Kendin Yapmayı Dene

balkon palet koltuk modeli

Dekorozi olarak 2015’den beri profesyonel olarak palet mobilya üretimi yapmaktayız. Aklınızdaki palet mobilya fikrini bize ulaşarak hayata geçirebileceğiniz gibi, kendiniz de yapmayı deneyebilirsiniz. Dekorozi olarak size ilham vermeyi amaçlıyoruz. Aşağıdaki linklerden palet mobilya yapımı hakkında yazdığımız yazıları okuyabilirsiniz.

Yorum bırakın

X
Scroll to Top